7.08.2018


Müşterilerinizin dövizli olarak bakiyelerini, caririsklerini, hesap ekstrelerini takip etmek için porkod android uygulamasını hemen indirin. 
Porkod mikro android uygulaması ile müşteriniz için hızlıca teklif oluşturup, firmanıza ait teklif şablonu ile gönderebilirsiniz.
Teklif oluşturuken, müşterilerinize ait özel iskontoları otomatik olarak uygulayabilir, hizmet yada stok seçebilir, ödeme sözlerini tanımlayabilirsiniz.
Teklif onaylandığında ise otomatik sipariş evrağı oluşturabilirsiniz.Siparişleri kendiniz direk oluşturabilirsiniz.Siparişlerinizi onayladıktan sonra irsaliye ve fatura evrakına otomatik dönüşmesini sağlayabilirsiniz.
Üstelik tüm bu işlemleri mikro ile entegreli yapabilirsiniz.Mikro erp programından teklif oluşturduğunuzda bunu porkod mikro android mobil uygulamasından takip edebilirsiniz.
Porkod <a href="http://porkod.com" target="_blank">mikro android mobil uygulaması</a> ile irsaliye ve fatura işlemleride oldukça basit.
Fatura ve İrsaliyelerinizi mikro entegreli android mobil uygulaması ile Bluetooth destekli nokta vuruşlu yazıcılardan yazdırabilirsiniz.
Ayrıca porkod mikro android uygulaması ile firma içi tüm iş süreçlerinizi otomatik takip edebilirsiniz, size gelen bildirimler ile süreçlerden haberdar olursunuz.